La meciul New York Rangers-New Jersey Devils, jucătorii n-au mai aşteptat să înceapă partida, ci au trecut direct la schimburi de lovituri imediat după fluierul arbitrului.Bătaie ciudată la un meci de hochei. La meciul New York Rangers-New Jersey Devils, hocheiştii şi-au găsit fiecare câte un partener, după care s-au pus pe bătaie. S-a dat zdravăn, fiindcă la finalul partidei de box multe feţe erau însîngerate, cu contuzii şi zgârieturi. Sînge era şi pe suprafaţa de joc. După ce şi-au făcut numărul, ”cocoşii” s-au apucat şi de hochei. Rangers a cîştigat cu 4-2 .
Priviti aici : http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=6MFRpipkQu8
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu